بهترین وکیل دادگستری در منطقه 5 تهران

از آنجا که یکی از ملاک های مهم انتخاب وکیل، نزدیکی محل سکونت موکل به دفتر وکیل، جهت راحتی دسترسی و مراجعه به وکیل و جلوگیری از وقت و هزینه اضافی برای موکل در مراجعه به وکیل است.

 این مقاله از سوی گروه وکلای حامیان عدالت، جهت آشنایی افرادی که در منطقه 5 تهران زندگی می کنند و قصد انتخاب وکیل دارند با بهترین وکیل دادگستری در منطقه 5 تهران تنظیم شده است.

منطقه 5 تهران

منطقه 5 یکی از مناطق 22 گانه تهران است که در شمال غرب تهران قرار دارد و شامل محله هایی مانند: اکباتان، آپادانا، اباذر، ارم، اندیشه، باغ فیض، پونک جنوبی و شمالی، جنت‌آباد جنوبی، جنت آباد شمالی، جنت‌‌آباد مرکزی، حصارک، سازمان آب، سازمان برنامه جنوبی و شمالی، شهر زیبا، شهران جنوبی و شمالی، شهرک پرواز، شهرک نفت، کن سولقان، کوهسار، کوی بیمه، اکباتان، وکیل در صادقیه، بلوار فردوس، بلوار اشرفی اصفهانی، بلوار کاشانی و ... است.

منطقه 5 تهران از قسمت شمالی به رشته‌کوه البرز و از قسمت جنوبی به بزرگراه شهید لشگری و میدان آزادی می رسد. با توجه به جمعیت و محدوده گسترده ای که این منطقه از تهران دارد مسلما افراد بسیاری برای انجام اموری مانند وکالت و مشاوره در امور حقوقی، اداری، بانکی و ... و یا رسیدگی به دعاوی حقوقی و کیفری خود نیاز به وکیل یا مشاور حقوقی در منطقه 5 پیدا می کنند.

به همین جهت گروه وکلای حامیان عدالت خدمات حقوقی خود را در منطقه 5 تهران به صورت تخصصی و با حضور وکلای حرفه ای و با تجربه در خدمت شما مراجعین محترم  قرار داده است.

وکیل در منطقه 5 تهران

خدمات گروه وکلای حامیان عدالت در منطقه 5 تهران شامل این موارد می باشد:

 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی به صورت تلفنی و حضوری برای شهروندان محترم با بهترین وکلای حقوقی و کیفری تهران
 • قبول وکالت و پیگیری امور توسط بهترین وکلای باتجربه و پایه یک دادگستری در تهران
 • مطالعه و بررسی دقیق پرونده موکلین محترم
 • استفاده از بهترین روش های حقوقی برای رسیدگی و دستیابی به نتیجه مطلوب در حل و فصل دعاوی
 • تنظیم لایحه دفاعیه توسط وکلای حرفه ای تهران
 • تنظیم شکوائیه یا دادخواست توسط بهترین وکلای تهران
 • تنظیم اظهارنامه برای موکلین توسط وکلای با تجربه در تهران
بیشتر بخوانید: وکیل برای دادخواست

مراجعین محترم از منطقه 5 تهران می توانند با اطمینان و اعتماد کامل، امور مربوط به دعاوی و امور اداری  و کیفری خود را به وکلای متخصص در گروه وکلای حامیان عدالت بسپارند و از خدمات تخصصی این مجموعه در رسیدگی به امور قانونی خود بهره ببرند.

انتخاب وکیل در منطقه 5 تهرانانتخاب بهترین وکیل در منطقه 5 تهران

شهروندان تهرانی باید دقت داشته باشند برای انتخاب بهترین وکیل تهران در منطقه 5 تهران باید نکات خاصی را در نظر داشته باشند.

وکیل مدافع، وکیل دادگستری یا نماینده حقوقی به کسی گفته می شود که بر اساس سند و قراردادی مانند: قرارداد وکالت رسمی، نامه اداری، وکالتنامه دادگستری و یا حتی به صورت شفاهی (به شرط اثبات) از سوی شخص حقوقی و یا حقیقی دیگری، اختیارات و وظایف قانونی پیدا می کند تا طبق حدود معین در آن سند یا قرارداد وکالت، به نیابت از موکل خود کاری را انجام دهد.

مثلا وکیلی که وکالت در معامله دارد طبق سند وکالت خود می تواند به نیابت از موکل خود و با توجه به حدود مشخص شده در وکالتنامه، اموال موکل خود را معامله کند و یا با داشتن وکالت در طلاق امور طلاق موکل خود را انجام دهد.

شهروندان منطقه 5 تهران برای انتخاب بهترین وکیل جهت پیگیری امور حقوقی یا کیفری مانند ثبت دادخواست و شکواییه یا دریافت مشاوره حقوقی برای انجام اموری مانند بستن قرارداد و وصیت و ... باید به وکیلی مراجعه کنند که دارای ویژگی های خاصی باشد که از مهمترین آن ویژگی ها می توان به این موارد اشاره کرد:

 • تسلط کافی و لازم بر قوانین، مقررات، آیین نامه ها و به طور کلی تونایی علمی لازم برای رسیدگی به امور مربوطه را داشته باشد
 • اخلاق حرفه ای وکالت را در کار خود رعایت کند
 • تجربه کافی برای انجام امور محوله را داشته باشد.
 • حق الوكاله منصفانه و منطقی
 • هوش و ذکاوت کاری داشته باشد
 • فن بیان قوی داشته باشد
 • مسلط بر امور نگارشی باشد و ...
بیشتر بخوانید: مشاوره با وکیل

بهترین وکیل منطقه 5 تهران

بنابراین به طور کلی باید گفت، شهروندان محترم منطقه 5 تهران باید دقت داشته باشند که با رعایت این ویژگی ها بهترین وکیل را انتخاب کنند و با انتخاب درست وکیل، امور قانونی خود را به وکلایی بسپارند که با توجه به تخصص و تجربه ای که دارند بتوانند مسائل قانونی موکل خود را به بهترین روش رسیدگی و حل و فصل کنند.

انتخاب بهترین وکیل توسط افراد سبب می شود که از هدر رفتن بی جهت وقت و انرژی جلوگیری شود و در آینده نیز موجب پشیمانی موکل از نتیجه کار نشود.

اهمیت انتخاب وکیل در حدی است که گاهی سرنوشت زندگی افراد در دستان وکیل قرار می گیرد. گروه وکلای حامیان عدالت با حضور بهترین وکلای تهران آماده ارائه بهترین خدمات حقوقی در خدمت شهروندان محترم منطقه 5 تهران جهت وکالت و انجام امور حقوقی و کیفری می باشد.

تلفن های تماس

02144872230

02144872231

09122171024

[xyz-ihs snippet="vakilmantaghe5"]

تماس فوری رایگان

با وکیل های پایه یک دادگستری

وکیل پایه یک ملکی

وکیل پایه یک خانواده

وکیل پایه یک کیفری

وکیل پایه دعاوی مالی

وکیل پایه دعاوی تجاری

با 10 خط ویژه از شنبه تا چهارشنبه پاسخگوی شما هستیم

حامیان عدالت

گروه وكلاى حاميان عدالت مطلق با هدف ارائه خدمات حقوقی به عنوان مشاور حقوقی در دعاوی کیفری و حقوقی و خانواده و انجام وکالت در مراجع قضایی و اداری و کمیسیون های مختلف و همچنین انجام امور وکالت از طرف افراد در مراجع داخلی و از طرف ایرانیان در مراجع بین المللی و دادگاه ها و مراجع قضایی کشورهای خارجی مطابق با ضوابط و قوانین موضوعه و به خصوص انجام امور اداری اعم از داخلی و بین الملل تاسیس و آغاز به فعالیت نموده است.